After all this time?

31. prosince 2016 v 13:31 | Ká |  Favourites
Jednou to muselo vyjít najevo, a lépe dřív než později.

I solemnly swear that I am up to no good!
Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti!


ϟ Já prostě miluju HARRYHO POTTERA!♥ :D
Přesně tak, jsem jeden z těch skalních fanoušků, kteří naprosto propadli kouzlu Bradavic a celého příběhu. Občas si připadám jako v agónii, když projíždím Pottermore, je to naprosto boží. Ještě že Jo myslela na nás všechny, kteří se prostě nedokážeme odpoutat od její magické série. A jak asi myslíte, že vypadá můj facebook? Sleduju snad triliardu stránek o Harry Potterovi, postavách, hercích a všem možném, co se HP nějak týká - ať jsou česky, slovensky nebo anglicky. Je to zázrak, když se mi na hlavní stránce objeví obrázek, který nemá co dočinění s Harry Potterem :D Navíc, jsem sama adminkou na stránce věnované HP.

Nečekaně, nebo čekaně? :D

Navíc se můj pokoj mění postupně v takovou malou svatyni - knihy, citáty, nálepky, prostě všechno, ... Na dvěřích mám nálepku s nápisem 'Clean up after yourself house elves don't work here' :D
Příbuzní o mě občas mají strach, a nejen příbuzní, kamarádi a kolegové v práci už si toho taky začínají všimat. To je tak, když vám upadne talíř, vy se podíváte na střepy ležící na zemi a zvoláte: "Reparo!" :D Ale to se stává každému normálnímu Potterheadovi, doufám :D

Beru, že někteří nedokáží pochopit, jak může být někdo až takhle moc 'posedlý' něčím fiktivním (?!, It is real for us!), já ale nedokážu pochopit, že někdo nemůže být :D Nechci Vás dál obtěžovat svou závislostí, ale pokud se tady najde nějaký další Potterhead, ráda si na toto téma pokecám :)

#proudRavenclaw

Mischief managed!
Neplecha ukončena!


"Always", said Snape.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexandra | Web | 31. prosince 2016 v 13:34 | Reagovat

always
chceš si pohovorit o závislosti na tomto dokonalom svete (potterovskom)? moje birmovne meno je Hermione :D som rada že som objavila tvoj blog, páčiš sa mi :D dobrý vkus dievča.)

2 raduusg | Web | 22. června 2018 v 14:16 | Reagovat

Doufám že to snad každý naších ročníků :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama