Červen 2018

Soukromý vesmír

22. června 2018 v 23:03 | Ká |  Diary
Občas každý potřebuje ticho, čas, nic nedělat a jen tak se válet a povalovat. Mít den je pro sebe. Dokonce jsem někde četla, že je to zdraví prospěšné, když si jedno týdně vyčleníte den, kdy budete relaxovat. Tím se myslí, dělat

nebo v mém případě nedělat, :D

...věci, které máte rádi bez toho, aniž byste si to celý den vyčítali, protože "máte hodně povinností a jen tak se válíte". No a já jsem jednoznačně pro!

Bodejť by ne, kdybych já nebyla já, chtěla bych se vsadit, že to o prospěšnosti "lenivého" dne jsem psala já. :D (Dává to smysl? :D)


Proč máme předsudky?

20. června 2018 v 16:33 | Ká |  Diary
Je to všude. Kam se podíváte. Nejen na sociálních sítích, respektive na internetu, ale i venku. Občas se stačí podívat na to, jak se lidi tváří. A já už toho mám sakra dost.

A to už je co říct.

Řeč je o předsudcích. Jak jinak. Tak tedy začala bych citátem:
"Je to ale smutná epocha, když je snadnější rozbít atom, než zničit předsudky."
- Albert Einstein

Výzva sem a výzva tam

20. června 2018 v 12:20 | Ká |  Favourites
V posledních dnech, kdy obnovuji svůj vztah s blogovým světem, jsem narazila na vcelku zajímavé výzvy - challenge, chce-li

i jestli nechcete. :D

A tak bych se s Vámi o ně chtěla podělit. Zatím jsem narazila na dvě, které mě nadchly, ale třeba se tento seznam ještě rozroste :)

Stabilní. Odhodlaný. Trpělivý.

19. června 2018 v 19:29 | Ká |  Diary
Takový je býk.
Hádáte správně, tento článek se bude týkat jednoho ze znamení zvěrokruhu - býka. Proč? Protože jsem se v tomto znamení narodila já!

Jo a ještě pár dalších milionů lidí... Ale to je teď vedlejší! :D

Tenhle nápad se mi v hlavně zrodil včera, když jsem blog obnovovala a přemýšlela jsem, o čem budu psát a shodou okolností jsem včera narazila na jeden blog, kde byl publikován článek na totéž téma (v rámci nějaké writting challenge).

Jestli byste měli zájem odkaz na článek je •zde•, odkaz na blog najdete v menu v kategorii oblíbených blogů, protože já si to tam zamilovala. :)

No a teď už k věci.

Konečně...

Čtu, čteš, čteme

19. června 2018 v 13:59 | Ká
Osobně si myslím, že dneska je to se čtením na štíru. Hlavně - čím mladší člověk, tím méně čte. Tady bych Vám chtěla psát, co zrovna čtu já. Nejsem bůh ví jaký čtenář, ale když mám čas a náladu, ráda po knize sáhnu.

A doma jich mám tak sto nedočtených nebo nikdy nečtených. Ale nutně jsem si je potřebovala koupit! :D

Zelená je tráva...

19. června 2018 v 10:23 | Ká |  Diary
... fotbal není hra! :D Ano, fotbal doopravdy nepatří mezi mé favorizované sporty. Tam patří hokej a zírání na lidi v tramvaji. :D

Ale to není obsahem tohoto článku, viď Ká? ...no, občas musí každý usměrnit sám sebe, aby neodběhl od tématu, no ne? :D

To, co tématem článku je, je, jak mnozí z Vás tuší - prostě tráva.

Marihuana, tráva, ganja, seno, hulení, matroš, říkejte si tomu jak chcete, já tomu budu říkat bylinky :D Páč jsem divná, ale to už jistě víte.

Stejně si za to můžeme sami

18. června 2018 v 19:40 | Ká |  Topic of the week
A není to tak? Doopravdy si myslím, že si za to můžeme sami.

Hlavně proto, že své nezdary přece nemůžete házet na ostatní a jestli to děláte, mám pro Vás jen jedno slovo - srabi!

Víte, narážím na to, když se člověk cítí v pasti ve svém vztahu. Je docela snadné říct, že abychom se tak necítíli, stačí daný vztah ukončit a čau, ale je to doopravdy v reálném životě tak snadné, jak vidíme třeba v seriálech/filmech, nebo jak to radí věčně svobodná kámoška?

Osobně si myslím, že NE.

A páč je tento blog výhradně jen o mě - ach, ten egoismus, co? - tak na mém názoru záleží.


Klasická já...

18. června 2018 v 18:19 | Ká |  Diary
Já si ani nejsem jistá, jestli to chci komentovat. Ale když už jsem tu, tak asi budu muset. Stalo se to zase.

Ano - ZASE, tohle už se totiž stalo víckrát, ale jinde (čtěte - na jiných blozích - hmm, pořád přemýšlím, jestli je to správnýtvar slova 'blog' :D).

Opět a zase jsem založila blog, ale po pár dnech (jinde měsících), jsem na něj jakoby zapomněla - je tohle normální? Potýká se s tímhle problémem - něco mezi alzheimerem a nepříčetnou leností, i někdo jiný? Abych to uvedla pořádně na světlo - založila jsem tento blog 31.12.2016 - blogování mi vydrželo neuvěřitelných 9 dní! -_-

Wáááu, no ty jsi vážně hvězda Ká...